morhipo ttnet kampanyası

Morhipo.com indirim Yöntemleri

Morhipo.com sitesinden daha önce bahsetmiştik. Site bir Boyner Grup sitesi ve gayet uygun fiyatlar ile satış yapmaktaydı.

Bu uygun fiyatlar üzerine morhipo.com da geçerli olan birkaç morhipo indirim çeki kullanım yönteminden bahsetmek istiyoruz.

Birincisi şuan morhipo.com a yeni üye olanlara 20 TL hediye çeki – indirim olanağı sunulmaktadır. Ancak bunun geçerli olması için 100 TL alışveriş yapmanız gereklidir. Yani 100 TL lik alışverişinizin 20 TL si morhipo dandır.

morhipo ttnet kampanyası

İkincisi ve en güzeli. Morhipo.com ile TTNet anlaşmış ve TTNet müşterisi olan herkes morhipo.com dan indirimli alışveriş olanağı buluyor. Bunun için yapmanız gereken basit Morhipo yazıyoruz bir boşluk bırakıp Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaramızı kısa mesaj olarak 6606 ya gönderiyoruz. Her ne kadar denememiş olsak da afişte %10 açıklamada %15 indirim oranı olarak belirtilmektedir. Bu kampanya 2 Ocak 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Ayrıca morhipo.com un bir güzelliği de 25 TL üzeri kargo bedava olmasıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>