En Ucuz Samsung Galaxy S4

Biraz önce bir mail aldım ve Samsung Galaxy S4 ‘ün çok uygun fiyatlı olduğunu gördüm. Daha doğrusu en ucuz Samsung Galaxy S4 de diyebiliriz.

Site morhipo.com , uzun süredir alışveriş yaptığım bir Boyner Grup şirketi. Yani güven konusunda hiç şüphesiz alışveriş yapılabilecek bir web site. Fiyat ise 1.439 ₺ . S4 beyaz ve 16 GB hafızalı olandır. Tek önemli ayrıntı ise belirtilmemiş. Ürün belli her yerde aynı ve orjinal. Ancak garanti yani distrübitör firma belirtilmemiş. Bu ürün Samsung Türkiye garantisi alıntında mı yoksa değil mi ? İşte bu soru Morhipo ‘ya sorulabilir.

en ucuz samsung galaxy s4

Morhipo.com ‘un bir çok banka ile anlaşması bulunmakta olup çoğu kredi kartına vade farksız 3-6 taksit imkanı bulunmaktadır. Ayrıca kargo ücreti de yoktur. Benzer araştırmalarımızda bulabildiğimiz en uygun fiyat 10₺ daha fazlasıdır.

 

En Ucuz Samsung Galaxy S4” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>