Seramik

Seramik sektörü günümüzde en önemli kaynak yaratan sektörlerden birisi olarak görünmektedir. Çünkü seramik sektörü bir nevi inşaat sektörünün kalbi durumundadır. Bende bugün çalıştığım, yıllardır emek verdiğim firmam olan Anka Seramik ‘i biraz öveyim dedim :)  Seramik denildiğinde belki de ilk akla gelen marka değil henüz Anka Seramik, ama kısa zamanda bu duruma geleceğinden de kimsenin şüphesi yok. Üretilen kaliteli ürünler ve renkli tasarımlar ile müşterilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

2014 Ocak ayı itibariyle yani şuanda da dijital karoların üretimi için çalışmalar başlamış olup, en yeni dijital karolar ile 2014 Unicera fuarında Anka Seramik dijital karolar yani Anka Dijital yerini alacak.

Anka Seramik Çifteler  ( Eskişehir) fabrikasında sadece yer karosu ve duvar karosu üretimi yapılmaktadır. Bordür ve dekor üretimi şuan için bu fabrikada yapılmamaktadır.

Bir taraftan şuanda fabrikada yeni bir seramik showroom inşaatı devam etmektedir.

Anka Seramik fabrikasının üretim kapasitesi toplamda yaklaşık 10.000.000m2 dir (yıllık kapasitedir) .

2007 yılında kurulan seramik fabrikası Türkiye’nin en genç seramik fabrikası / seramik markası olarak bilinmektedir. Ancak bu genç yaşına rağmen çok başarılı adımlar atmakta ve seramik pazarında önemli rol oynayarak, söz sahibi olmayı başarmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>