Basketbol Ayakkabısı Denilince

Basketbol ile ilgilenen arkadaşlar bilirler, basketbol oynuyorsan ayakkabı çok önemlidir. Bazı oyunlarda örneğin masa tenisi dersek (çok sevdiğim için) bir çok ekipman mevcut, raketi, topu, filesi, masası, ayakkabı vesaire. Ancak basketbolda öyle değil tam olarak .yine birçok şeyde olduğu gibi bu oyunda da ekipmanlar var ama en başta iş ayakkabıda başlıyor. İyi bir basketbol ayakkabısı ile tabi biraz da yetenek ile harikalar yaratabilirsiniz. Biz de spor ile pek alakamız yok diye basketbol ile işe başlayalım dedik ve basketbol ayakkabısı konusunda araştırmaya başladık. Ararken ararken Nike Jordan Superfly 2 Po … diye bir ürün beğendim ve araştırdığımda aradığım ayakkabı olduğunu gördüm ve tabiki netten en uygun fiyatlı ve kampanyalı yeri aramaya başladım .Daha sonrasında aradığım basketbol ayakkabısını yalispor.com.tr’de buldum . Ürün fiyat olarak indirimli, site teknik olarak uygun ve güvenilir görünmekteydi. Bakalım artık bu şekilde spora başlıyor olacağız sonrası artık dayanma gücümüze kalmış :)

Ürünün biraz detayına girecek olursak siz de incelemek isterseniz şöyle ;

Marka: Nike
Model Kodu: NE645058-023
Cinsiyet: ERKEK

Fiyatı ise normalde 329 TL ile 247 TL indirimli olarak YapıSpor da görünmektedir.

Aslında belki başka sporlarda yapabiliriz, ama yaşadığımız yer nedeniyle çok zor oluyor. Masa tenisi oynuyoruz iyi güzel ama efor çok fazla yok, Tenis desek malum hem biraz daha maliyetli ve her yerde her zaman istediğimiz gibi oynayamıyoruz, yüzme desek bayılsak da memlekette deniz olmayınca bir yere kadar, futbol desek bizim gibi spor yapmayan adam için yani ham bünye için birden ağır geliyor ve yine takım oyunu olmalı. Bu nedenlerden bakıldığında basketbol en uygunu olarak görünüyor. İstenildiğinde tek başına ya da iki kişi bile rahatlıkla oynanabilen bir oyun, hemen hemen her mahalle de pota, saha mevcut, okulların hepsinde hazır bir saha var. O yüzden basketbol diyorum, başka da bir şey demiyorum. :)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>